Buďte zdrávi.

Aktuality i TV reportáž ze Dne otců naleznete zde:

http://www.unie-otcu.cz/informace.html

 

“Občanské sdružení Unie otců  má tu čest spojovat a zastupovat otce a muže bez rozdílu vzdělání, národnosti, věku, politického či náboženského přesvědčení.”

Podpořme proto akce, které pořádají ostatní, jestliže podporují rodiny, rodinné vztahy:

Braňme se duhové totalitě                  

Veřejné shromáždění před francouzskou ambasádou na Kampě, pátek 16. srpna 2013 v 19:00, Velkopřevorské náměstí, Praha 1                             Pořádající Akce D.O.S.T. tímto shromážděním protestuje proti totalitním praktikám francouzské vlády, vyjadřuje solidaritu prorodinným aktivistům ve Francii, kteří se stávají terčem šikany a pronásledování ze strany francouzských úřadů a zároveň protestuje i proti nevkusnému vnucování ideologie homosexualismu obscénním „festivalem“ Prague Pride 2013.

Pochod pro rodinu

V sobotu 17. 8. 2013 od 12:30 v ulici U Obecního domu, dále přes Staroměstské náměstí a Karlův most až na Klárov.

"Tento, již IV. ročník pochodu za práva tradiční rodiny, chápeme jako příležitost poukázat na současnou situaci, kdy zájmy tradiční rodiny nejsou dostatečně hájeny a slovo rodina jako hodnotový pojem čím dál více ztrácí na svém významu. Považujeme tento fakt za znepokojivý i s ohledem na události ve Francii a jiných zemích západní Evropy z posledních měsíců, kde jsou lidé za podporu tradiční rodiny pronásledováni či dokonce perzekuováni," říká předseda MKD Petr Jurčík.

Budeme vděční za spolupráci s vámi, jakož i za finanční příspěvky pro naši neziskovou činnost.                                                                                                                       Napište nám svůj příběh v rozsahu jedné A4                                                                                                                                Podpořte petici, která je v mnoha bodech stále aktuální (najdete ji na webu).

 

Není v našich možnostech pomáhat všem, kteří se obracejí na Poradnu pro mezilidské vztahy.

Přivítáme proto další spolupracovníky! Pomozte nám s přepisováním příspěvků.

Podpořte facebook Unie otců.

Oslovujte poslance, senátory, zastupitele. Napište nám o tom.

K dispozici máte i naše 2 transparenty: Unie otců – děti mají právo na oba rodiče, STOP rozvratu rodin justicí.

Prospěšnou činnost podpořte také na účtu 2508622379/0800.

 

 

S pozdravem

Valentin Papazian

Unie otců – otcové za práva dětí

https://www.facebook.com/#!/unie.otcu