Dopis předsedovi vlády České republiky

 

 

 

„Poměr otce k rodině jest důležitým. Jakmile se stává členem rodinné skupiny, jest dosaženo nového a mnohem vyššího stupně“.                                                                                    Ernest Thompson Seton

 

 

 

 

 

 Vážený pane premiére,

 

cítím se osloven Vaší výzvou voličům nelevicových stran, aby Váš volební debakl oplatili masově levici tím, že budou volit Vaši ODS.

 

Jsem rád, že jste si na pravicové voliče vzpomněl alespoň nyní, kdy Vám očividně teče do bot, bohužel pro Vás a Vaši stranu dosti pozdě.

 

 Kdybyste totiž na ně myslel po celé předchozí volební období, kdy jste mohl ukázat, co to je pravicová politika a jak se má dělat, tak byste je nemusel nyní o nic prosit, protože byste podobný debakl samozřejmě neutrpěl a voliči by i bez výzev věděli, koho mají volit sami nejlépe.

 

Zeptám se, pane premiére, pragmaticky : Co nám za to nabízíte ?

 

Nabízíte nám, že na nás zavoláte tradiční oporu komunistů, policajty, kdykoliv se přijdeme na Váš úřad na něco zeptat ? Nabízíte nám, že nás Vaši ministři budou označovat za hulváty, sexisty a násilníky, když právě protestujeme proti psychopatické levicové feministce, jmenované bez konkursu do důležité státní funkce, která by u skutečně pravicového ministra nemohla ani leštit parkety ?

 

Nabízíte nám, pane premiére, že Váš - tedy údajně pravicový - ministr spravedlnosti bude "řešit" soudní minitýmy, zatímco v justici budou vesele dál soudit komunistické vykopávky s krví disidentů na rukou, jako je například Marcela Horváthová či doktor Rudý ?   Nabízíte nám, že se můžeme svobodně dívat na to, jak berou statisícové platy za dlouholeté terorizování této společnosti, zatímco my nikde pro naši (pravicovou) odlišnost  o práci nezavadíme, natož pak v postkomunistickém státním sektoru ? 

 

Nabízíte nám, pane premiére, že smíme dál svobodně živořit ve státě, kde je u moci údajně pravicová vláda, zatímco komunističtí předsedové soudů a jejich dětičky si za daně občanů budují desetimilionové vily a jezdí na víkendy do Karibiku ?

 

Nabízíte nám, pane premiére, že až zase přijdeme na veřejně svolanou tiskovou konferenci ústředního státního orgánu, že nás zase necháte demokraticky zmlátit a poté několik hodin hostit na různých policejních stanicích ?

 

Nabízíte nám, pane premiére, že naše děti budou postkomunistickou justicí svěřovány matkám z komunistických rodin, které nemají morální základy, a tudíž také svévolně rozvrací rodiny, zatímco z těch dětí mohli pod naší výchovou vyrůst řádní občané s řádnými - tedy pravicovými - názory ?

 

Pokud nám tohle všechno nabízíte - a nevíme, proč bychom se tak neměli domnívat, když tomu tak doposud za Vaší vlády bylo - tak Vám vzkazujeme

jediné :  Na naše - pravicové - hlasy zapomeňte.

 

A svou zaslouženou porážku si laskavě vychutnejte až do dna. Ani potom totiž nebude tak hořká, jako úděl, který jsme i za Vaší vlády museli snášet.

 

S pozdravem

 

Ing. Jiří Fiala

předseda sdružení K 213

 

20.10.2008 – www.k213.cz